Jouw partner voor STEM in het secundair onderwijs

Ontwikkel STEM-workshops met jouw leerlingen

Met de LIFT-methodiek ontwikkelen jouw leerlingen, met ondersteuning, in 10 tot 12 uur STEM-workshops. Met behulp van een uitgewerkt stappenplan gaan ze met zelfverzonnen thema's aan de slag. Ze kunnen kiezen uit 5 verschillende formats: escaperoom, onderzoek, spel, show of maak-opdracht. Het resultaat wordt dan uitgevoerd door elf- of twaalfjarigen, hetzij in de klas, hetzij daarbuiten.

Praktische informatie

Datum: 28/02/2024

van 14:00 tot

17:00

Locatie:  

Universiteit Antwerpen, Boogkeers 5 (aan het Mechelseplein), 2000 Antwerpen, lokaal 201 (tweede verdieping)

Doelgroep: Leerkrachten binnen de STEM-vakken en eventueel directies of TAC’s. Voorkennis is niet vereist. De bijscholing is gericht op de 3de graad, maar kan ook werken in de 2de graad.

Lesgevers:

Meer info

https://cno.uantwerpen.be/nl/opleiding/ontwikkel-stem-workshops-met-jouw-leerlingen-78859

Ontdek de iSTEM-Workshops

Uit ervaring weten we dat een aantal thema’s binnen STEM-onderwijs voor vele leerkrachten een uitdaging blijven. In een reeks van hands-on workshops van een halve dag gaan we dieper in op deze thema’s en bieden we leerkrachten de nodige handvaten om hun STEM-expertise nog te verbeteren. 

Bekijk hier alle workshops: